Image

Chtěl bych veřejně poděkovat za podporu humanitární zdravotnické pomoci v České republice, v boji proti pandemii COVID- 19, společnosti ČEPS, provozovateli národní přenosové soustavy, jejímu představenstvu a předsedovi představenstva, panu ing.Martinovi Durčákovi. Spolek Filantropie z.s. pořádá pravidelně potravinovou, zdravotní a sociální pomoc nejen v Praze, na Hlavním vlakovém nádraží pro lidi bez domova, ale mimo jiné také terénní pomoc ( v tunách pomoci i díky potravinové bance ).

Nabídneme možnost lidem bez domova, zdarma se nechat otestovat na COVID-19, které plánujeme a později také očkování v ČR. Rizikovost bezdomovců je velmi vysoká, protože nemají možnost zdravotního pojištění.

Děkujeme s úctou za dar 500 ks. testovacích sad ( ze slin ) a finanční dar 50 000 Kč., který bude použit transparentně na podporu boje proti pandemii.

Věřím, že iniciativa podpory najde další mecenáše, bez které by nebyla pomoc možná.

Je mi ctí, poděkovat ministrovi obchodu a průmyslu, panu ing. Karlu Havlíčkovi, který pomoc zprostředkoval s podporou pana premiéra Vlády České republiky, Andreje Babiše.

"Raději zapálit malinkatou svíčku, než-li proklínat tmu".

S úctou Ondra Miloslav, předseda Spolku Filantropie z.s.

do 50 000,00 CZK

do 25 000,00 CZK

Petr Matějka,

do 15 000,00 CZK

do 10 000,00 CZK

Ing.Lebeda Petr, Klíma Miloš, BERTO SPOL. S R.O., Pavel Ziegler, Martina Franzová, Zdenka Studenková, Ing. Miroslav Křížek

Seznam dárců doplňujeme minimálně 1x měsíčně. Děkujeme za vaši přízeň.
V roce 2021 vytvořil Tomáš Alexandr.